Biedronki

mgr Małgorzata Gmosińska

Pomoc nauczyciela:

Pani Emilia Filipczak

GRUPA BIEDRONEK kącik lalek kącik do zabaw konstrukcyjnych kącik kuchenny sala biedronek

Zabawy na śniegu

11-01-2019
Jazda na sankach
Dziś w grupie Biedronek toczyły się zabawy zimowe w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci jeździły na sankach, lepiły śnieżki a także lepiły bałwana.

Jesienny spacer

10-10-2018
Biedronki poznają świat wszystkimi zmysłami
10 października Biedronki były na zajęciach przyrodniczych na terenie LEWITYN-MOSIR. Obserwowały kolory jesiennej przyrody, rozpoznawały i nazywały drzewa, zbierały liście.

Rodzinne czytanie - Cała Polska Czyta Dzieciom

27-09-2018
Rodzinne czytanie
Dziś w grupie Biedronek odbyło się czytanie w ramach akcji Cała Polska Czyta dzieciom z udziałem rodziny przedszkolaków. Do czytania zgłosiły się dwie osoby. Bajkę o dziewcz (...)