Motylki

mgr Anna Walczak

Pomoc nauczyciela:

Pani Marzena Koszytarska

GRUPA MOTYLKÓW SALA MOTYLKÓW SALA MOTYLKÓW kącik lalek kącik do zabaw konstrukcyjnych

Tworzenie bombek

03-12-2018
Tworzenie ozdób choinkowych
Dziś Motylki ozdabiały styropianowe kule kaszą gryczaną, kaszą manną oraz płatkami jaglanymi. Ze styropianowych kul, powstały choinkowe bombki. Dzieci określały strukturę kasz, sam (...)

Motylki robią sałatkę owocową

28-09-2018
miniaturka motylki-robia-salatke-owocowa
 Każde dziecko wie, że owoce są smaczne i mają wiele witamin, dlatego dziś dzieci z grupy Motylków, wspólnie przygotowały sałatkę owocową. Zaczęliśmy od przygoto (...)

Rodzinne czytanie - Cała Polska Czyta Dzieciom

26-09-2018
Rodzinne czytanie
Dziś w grupie Motylków odbyło się pierwsze czytanie z cyklu ,, Rodzice czytają dzieciom''. Mama Ludmiły czytała książkę o Kubusiu Puchatku. Dzieci słuchały bajki z dużym zai (...)

Warsztaty walentynkowe w Bibliotece Miejskiej

09-02-2018
WYKONYWANIE KARTKI WALENTYNKOWEJ
Dziś dzieci udały się do Biblioteki Miejskiej na warsztaty walentynkowe. Pani czytała przedszkolakom książkę pt. ,,Alberta szuka miłości '' oraz ciekawe wiersze. Dzieci były bardzo (...)